Eesti KV 2008 Offroad 1. etapp

Eesti Karikavõistluste 1. etapp raadio teel juhitavatele maastikuautodele
03.05.2008 Tartus
TR-8 1:8 truggy
Koht Nimi Kval. koht Ringe Aeg Sõit
1 Jaanus Kesküla 1 32 20m14.098 A/2
2 Antero Haljand 2 34 20m17.456 B/2
3 Marek Männing 3 30 20m21.812 A/2
4 Kuldar Ilus 5 33 19m59.361 B/2
5 Lauri Laidna 4 33 20m22.389 B/2
6 Taivo Murumäe 6 18 12m02.391 B/2
7 Tarmo Ausing 7 31 20m00.043 A/2
8 Marius Mängel 8 30 20m06.999 A/2
9 Ahti Järvet 9 28 20m06.581 B/2
10 Jegor Ljahh 10 28 17m46.710 A/2
11 Artjom Arno 11 27 20m26.067 B/2
12 Tarmo Tammearu 12 14 11m04.091 A/2
13 Rainer Ressar 13 13 13m46.062 B/2
14 Andres Käver 14 34 20m26.004 A/2
15 Silver Koks 15 2 1m46.690 Q1
Truggy tulemused on määratud round-by-round kvalifikatsioonisüsteemi põhjal, kuna finaalsõitu ei õnnestunud valgel ajal läbi viia.
B-8 1:8 buggy
Koht Nimi Kval. koht Ringe Aeg Sõit
1 Jaanus Kesküla 2 33 20m22.657 F
2 Taivo Murumäe 1 33 20m27.108 F
3 Ahti Järvet 3 32 20m08.831 F
4 Kuldar Ilus 4 31 20m18.452 F
5 Andres Käver 5 31 20m19.530 F
6 Bruno Vaher 6 30 20m21.722 F
7 Siim Sildver 8 29 20m37.116 F
8 Lauri Laidna 11 28 20m00.094 F
9 Rando Mere 21 21 13m19.070 F
10 Jörg Miikael Tiit 18 20 18m24.098 F
11 Toomas Ramm 7 31 20m03.160 A/2
12 Jegor Ljahh 12 30 20m27.783 B/2
13 Sten Oliver Arndt 13 29 20m19.643 A/2
14 Jaanus Saare 9 29 20m35.660 A/2
15 Alvar Sõlg 20 27 20m41.599 B/2
16 Innar Mihhailov 15 26 20m33.224 A/2
17 Tõnis Lattik 16 26 20m33.309 B/2
18 Jaan Bachmann 17 19 16m36.948 A/2
19 Priit Orr 19 17 18m08.832 A/2
20 Sander Sildver 10 8 4m57.735 Q3
21 Indrek Vallner 14 5 10m31.254 B/2
B-5 1:5 buggy
Koht Nimi Kval. koht Ringe Aeg Sõit
1 Martti Siimsen 3 27 20m00.755 F
2 Andrei Sädus 8 27 20m04.764 F
3 Guido Saksman 5 27 20m15.065 F
4 Siim Kikka 7 27 20m37.202 F
5 Erkki Terras 12 25 20m29.467 F
6 Allan Rosenberg 10 25 20m41.439 F
7 Allar Rebane 6 24 20m19.007 F
8 Jaan Kikka 9 23 20m00.586 F
9 Priit Laur 13 19 20m15.843 F
10 Toomas Kärner 4 17 20m13.961 F
11 Taivo Murumäe 2 13 20m50.413 F
12 Tarmo Hanimägi 1 11 9m28.200 F
13 Rait Kull 11 23 19m40.269 A/2
14 Peeter Saal 15 19 20m22.662 A/2
15 Teet Toomsalu 14 8 20m23.098 B/2
16 Reigo Keelmann 16 7 10m50.150 B/2
17 Riivo Pentinen 17 4 4m39.748 A/2
18 Kris-Timo Timps 18 3 4m10.057 Q2
19 Erkki Väli 19 2 1m48.787 Q1
Open vabaklass
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2
1 Andres Käver 1 2 15 10m01.412 1 1
2 Eerik Karlov 2 4 15 10m19.053 2 2
3 Herkki Limmart 3 7 15 10m28.814 3 4
4 Märten Heinloo 7 9 13 10m40.625 6 3
5 Karel Piiroja 5 10 11 8m30.301 5 5
6 Peeter Saal 8 13 11 10m15.937 7 6
7 Toomas Ramm 6 14 14 10m04.980 4 10
8 Tõnu Paat 9 15 7 9m48.449 8 7
9 Harri Vane 4 20 DNS DNS 10 10