Eesti Meistrivõistlused 2008 ringraja elektrimudelitele

Eesti Meistrivõistlused klassides TM-10, TS-10, Eesti MV 3. etapp TN-10, Eesti KV 3. etapp TS-5
20. juulil 2008 Pärnus
TS-10 (stock) A-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2 F3
1 Krisjanis Rolis 2 2 16 301,291 1 10 1
2 Lauri Laidna 1 3 16 306,028 8 1 2
3 Tanel Kauna 3 4 16 307,143 2 2 3
4 Tõnu Tooming 4 6 15 304,730 3 3 4
5 Toomas Ramm 7 8 15 321,547 4 4 6
6 (jun.1) Martins Steins 5 10 15 315,518 5 5 5
7 Bruno Kalde 9 14 14 310,261 6 9 8
8 Kristaps Kubulins 10 14 14 308,860 7 7 7
9(jun.2) Mihkel Karro 8 17 14 308,997 11 6 11
10(jun.3) Andy Aron 6 17 12 312,366 9 8 9
11 Roland Aron 11
TM-10 (Modified)  A-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2 F3
1 Olev Pihl 1 2 20 315,294 1 1 1
2 Priit Luman 2 4 19 307,521 2 5 2
3 Ilmar Vesiallik 3 6 18 303,856 3 3 3
4 Tõnis Vesiallik 4 7 17 307,641 5 2 5
5 Tanel Kauna 5 8 17 313,263 4 4 4
6 Ingo Kikas 6 14 0 0,000 7 7 7
TN-10 (Nitro) Finaal
Koht Nimi Kval. koht Finaal Ringe Aeg
1 Olev Pihl 1 1 107 30m09,614
2 Ranno Luuk 2 2 105 30m03,240
3 Ugis Zikmanis 3 3 97 30m07,639
4 Mihkel Karro 6 4 88 30m16,128
5 Raimonds Vilnis 8 5 84 28m33,211
6 Toomas Ramm 7 6 82 30m17,571
7 Kuldar Ilus 5 7 59 18m34,412
8 Rico Kõiv 9 8 22 9m52,514
9 Janis Orlovskis 4 9 11 3m22,290
10 Zigurds Millers 10 10 3 1m28,407
11 Ahti Järvet 11 11 DNS DNS
12 Andres Käver 12 12 DNS DNS
TS-5 Large Scale Finaal
Koht Nimi Kval. koht Finaal Ringe Aeg
1 Tõnu Tooming 1 1 83 30m07,601
2 Andrei Sädus 3 2 67 27m08,533
3 Allan Rosenberg 2 3 62 30m12,028
4 Erkki Terras 4 4 60 30m12,861
Mini (open small) A-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2 F3
1 Rando Mere 1 2 14 315,013 3 1 1
2 Herkki Limmart 2 3 14 314,404 1 2 3
3 Arpo Ensling 3 4 14 317,964 2 9 2
4 Indrek Vallner 9 8 13 306,465 4 4 4
5 Einar Viira 4 10 13 313,985 7 5 5
6 Margus Hanvere 6 12 13 312,774 11 3 9
7 Siim Sildver 5 12 13 317,240 5 10 7
8 Urmas Leet 8 13 13 316,229 8 7 6
9 Rainer Ressar 10 14 13 319,253 6 8 11
10 Jonas Nahkor 7 14 12 305,690 9 6 8
Mini (open small) B-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2
11 Kristo Tsekenjuk 11 2 13 317,440 1 1
12 Mait Kautsaar 12 4 12 308,553 2 2
13 Kristjan Leet 14 7 12 308,613 3 4
14 H-K Kautsaar 16 8 12 314,843 5 3
15 Toomas Gustav Sula 13 9 12 316,024 4 5
16 Toomas Sula 15 12 10 329,401 6 6
Open (large) Finaal
Koht Nimi Kval. koht Finaal Ringe Aeg
1 Janis sen. Ankravs 1 1 88 30m20,425
2 Jörg Miikael Tiit 7 2 77 30m01,097
3 Ilmar Vesiallik 2 3 72 30m09,742
4 Ahti Järvet 6 4 72 30m16,419
5 Rainer Ressar 8 5 65 28m38,466
6 Andres Käver 5 6 64 30m09,476
7 Agris Caune 9 7 59 30m18,827
8 Margus Hanvere 3 8 56 20m09,879
9 Juris Jemcev 10 9 50 20m14,568
10 Kuldar Ilus 4 10 18 7m25,791
11 Peeter Saal 13 Semi 2 24 10m08,136
12 Taavi Lattik 15 Semi 3 21 10m06,444
13 Raitis Lubgans 14 Semi 4 21 10m13,505
14 Tõnis Lattik 11 Semi 5 21 10m20,891
15 Aigars Gailis 12 Semi 6 18 8m10,177
16 Robin Ilus 18 Semi 7 11 10m18,195
17 Boris Bermanis 17 Semi 8 2 1m30,453
18 Einar Viira 16 Semi 9 DNS DNS
19 Arvids Piladzis 19 Semi 10 DNS DNS