Eesti MV TM-10, TS-10, TM-18, TS-18, Eesi Karikasarja 3. etapp TS-5, Eesti MV 3. etapp TN-10
19. juulil Pärnus
TS-10 (stock) A-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2 F3
1 Tõnu Tooming 1 2 13 306,393 7 1 1
2 Martti Siimsen 4 3 13 318,591 1 5 2
3 Mihkel Karro 2 4 13 316,784 2 2 5
4 Rainer Ressar 3 6 13 318,984 3 3 3
5 Andres Käver 5 8 13 323,488 4 8 4
6 Toomas Ramm 6 11 12 301,565 9 4 7
7 Rait Kull 7 11 13 326,429 5 7 6
8 Eke Nurm 8 12 12 304,103 6 6 9
9 Janis Kalpiss 10 16 12 309,555 8 9 8
10 Jörg Miikael Tiit 9 20 0 0,000 10 10 10
TS-10 (stock) B-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2
11 Toomas Gustav Sula 12 2 12 314,206 1 1
12 Siim Kikka 11 5 11 302,905 2 3
13 Bruno Kalde 13 5 11 304,580 3 2
14 Roland Aron 14 8 10 332,041 4 4
TM-10 (Modified)  A-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2 F3
1 Olev Pihl 1 2 15 313,762 1 1 2
2 Priit Luman 2 3 15 300,497 5 2 1
3 Lauri Laidna 4 5 15 320,236 2 4 3
4 Tanel Kauna 5 7 14 310,030 3 5 4
5 Risto Haug 3 7 14 320,750 4 3 5
TN-10 Nitro touring Finaal  
Koht Nimi Kval. koht Finaal Ringe Aeg
1 Ranno Luuk 2 1 80 30m19,618
2 Krisjanis Rolis 3 2 79 30m13,801
3 Mihkel Karro 7 3 75 30m16,442
4 Kuldar Ilus 6 4 71 30m14,562
5 Toomas Ramm 5 5 70 30m06,879
6 Olev Pihl 1 6 69 30m17,798
7 Ugis Zikmanis 4 7 63 27m03,144
8 Janis Orlovskis 9 8 63 30m24,608
9 Andres Käver 8 9 15 7m18,979
TS-18 Mini stock Finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2 F3
1 Martti Siimsen 1 2 11 303,034 1 1 1
2 Mait Kautsaar 4 5 10 301,536 3 6 2
3 Rainer Ressar 2 6 10 303,624 4 2 9
4 Indrek Vallner 3 6 10 321,337 6 3 3
5 Tõnu Taalimäe 7 7 10 311,905 2 10 5
6 Toomas Sula 6 8 9 306,394 7 4 4
7 Kristo Tsekenjuk 5 10 10 327,120 5 5 6
8 Kristjan Leet 9 15 9 326,670 9 8 7
9 Raido Tsekenjuk 10 16 8 342,133 8 9 8
10 Roland Aron 8 17 9 318,457 10 7 10
TM-18 Mini modified A-finaal
Koht Nimi Kval. koht Punkte Ringe Aeg F1 F2 F3
1 Andres Käver 2 2 12 302,183 3 1 1
2 Mait Kautsaar 4 4 11 302,686 2 2 3
3 Urmas Leet 3 5 11 301,281 5 3 2
4 Einar Viira 1 6 12 321,337 1 5 5
5 Toomas Torv 5 8 11 326,462 4 4 4
TS-5 Large Scale Finaal
Koht Nimi Kval. koht Finaal Ringe Aeg
1 Tõnu Tooming 1 1 72 30m14,727
2 Andrei Sädus 4 2 70 30m24,479
3 Erkki Terras 2 3 65 30m17,649
4 Allan Rosenberg 3 4 63 30m00,454
5 Margus Tamm 5 5 29 28m36,578
Open Finaal
Koht Nimi Kval. koht Finaal Ringe Aeg
1 Rainer Ressar 6 1 25 11m46,993
2 Raimonds Vilnis 2 2 24 11m26,831
3 Peeter Saal 8 3 23 11m43,163
4 Janis Orlovskis 3 4 23 12m06,631
5 Robin Ilus 9 5 19 12m01,980
6 Andres Käver 5 6 17 8m31,623
7 Rando Mere 4 7 14 5m45,562
8 Kuldar Ilus 1 8 11 5m07,422
9 Rainer Põhjala 7 9 10 11m52,329
10 Toomas Torv 11 10 6 10m10,056
11 Jörg Miikael Tiit 10 11 DNS DNS