uusi Võistlused ja tulemused : Raadiomudelite 2004 Eesti Karikasarja 10. etapi tulemused
Võistlused ja tulemused 28. novembril sai teoks karikasarja selle aasta viimane, 10. etapp. Standardklassis DTM-10S võitis taas kord Janis Orlovskis Lätist, teine oli Raivo Viitkar, kolmas (ja noorte arvestuse võitja) Tõnis Vanaselja. Noorte teine oli Märt Maarand (üldarvestuse 6.), kolmas Toomas Kants (üldarvestuse 7.)
Vabaklassi DTM-10M võitis tänu konkurentide eksimustele Olev Pihl, teine oli Tõnis Vesiallik ja kolmas Marko Roolaid.
DTM-10S klassi karikasarja esikolmikut viimane etapp ei muutnud, karikavõitja on Janis Orlovskis, teine Raivo Viitkar, kolmas Eke Nurm.
DTM-10S noorte (sünd. 1988->) karikavõitja on Ingo Kikas, teine Märt Maarand, kolmas Aare Kutter.
DTM-10M karikavõitja on Ilmar Vesiallik, teine Olev Pihl, kolmandaks tõusis viimase etapiga Marko Roolaid.
Detailsemad tulemused saadaval nagu ikka raadiomudelite tulemuste lehel.

Karikavõitjate autasustamine toimub EAMK pidulikul aastalõpuüritusel 18. detsembril hotellis Dzingel.

Postitas ollo 05.Dec.2004 18:46