uusi Võistlused ja tulemused : RC suvehooaeg lõppenud
Võistlused ja tulemused Eestimaa lühike suvi on läbi saamas ja peetud on kõik raadiomudelite välivõistlused


13. augustil Tallinnas toimunud asfaldivõistlus viidi peale eelsõite alanud vihma tõttu elektriklassides läbi lühendatud mahus, ühe finaalide vooruga, sisepõlemismootoriga TN-10 sõitis oma tavapärase 30 minutit.
TN-10 klassis oli tegemist ühtlasi ka Eesti Meistrivõistluste viimase, 4. etapiga, mille võitis Olev Pihl, kindlustades sellega endale ka meistritiitli. Teiseks tuli pikka aega raadiomudelitest eemal olnud Kaiar Tammeleht, kolmandaks lõunanaaber Janis Orlovskis (hooaja kokkuvõttes teine ehk Eesti MV hõbe). Eesti MV 3. koha ja pronksmedali saab kaela seekord 6. kohaga leppinud Hans Mõtshärg.

Standardmootoriga elektriklassis DTM-10S võitis Raivo Viitkar, kes on 2 etappi enne lõppu juba kindlustanud endale selle klassi karikavõidu. Teine oli seekord Ingo Kikas, kes hoiab teist kohta ka karikasarja edetabelis, kolmas Tanel Kauna (edetabelis neljas), neljas Hans Mõtshärg (edetabelis kolmas). Teise ja kolmanda koha karikad jagavad Ingo, Tanel ja Hans omavahel viimase kahe etapiga.

Vabaklassi DTM-10M vihmas peetud finaal oli seekord loterii, mille võitis Priit Luman, teiseks tuli Olev Pihl, kolmandaks Marko Roolaid. Karikasarja võidus on hetkel kõvasti kinni Ilmar Vesiallik, teoreetiline võimalus on veel ka Tõnis Vesiallikul, teise koha eest võitlevad viimased 2 etappi Tõnis, Olev ja Priit, kolmanda koha võimalus on veel ka Markol.


20. augustil peeti Tartus ka raadio teel juhitavate maastikuautode Eesti MV neljas (ja viimane) etapp. Monster-truckide klassis MT-8 võidutses Antero Haljand, kes oli meistritiitli kindlustanud juba enne viimast etappi. Teiseks tuli Toomas Kärner, kellele kuulub hõbemedal ka aasta kokkuvõttes, kolmandaks Raine Ambos. Aasta kokkuvõttes kolmas on Kaspar-Hardi Raave.

Bagiklassis B-8 võitis taas Pärnus elav Soome esindaja Jouni Hiltunen, ühtlasi võites ka meistritiitli. Teiseks tuli Edgars Cipans Lätist, kes on teine ka hooaja kokkuvõttes. Kolmas koht läks seekord Jaan Kikkale, kuid hooaja kokkuvõttes on kolmas Taivo Murumäe.
B-8 klassis autasustatakse hooaja kokkuvõttes eraldi ka kolme paremat eestlast, kelleks on Taivo Murumäe, Jaan Kikka ja Margus Hanvere.


Raadiomudelistide tegevus jätkub nüüd siseruumides, 11. septembril Saue Gümnaasiumis toimuva DTM-10M traditsioonilise pikamaasõiduga.


 
Postitas ollo 23.Aug.2005 18:16
2427 baiti sisus | Kommentaarid (0)
Printerisõbralik versioon | E-mail Uudis

 

           vanemad uudised...
<< Bagivõistlus Tartus 20.augustil Tartu Sügis 2005 >>
Login
Selle tegevuse sooritamiseks pead olema sisselogitud
Kasutajanimi:
Parool:
Pea mind meeles
Liitu siin
Ununenud Parool

Otsi

Otsi: