uusi Võistlused ja tulemused : Esimene asfaldivõistlus peetud
Võistlused ja tulemused 10. juunil toimus selle hooaja esimene raadiomudelite võistlus asfaldil, võisteldi klassides DTM-10S, DTM-10M ja TN-10.

Standardmootoriga elektriautode klassis DTM-10S võitis Raivo Viitkar, teiseks tuli Hans Mõtshärg ja kolmandaks Tanel Kauna.
Vabamootoriga elektriautode klassis DTM-10M käis esikoha pärast karm võitlus Ilmar Vesialliku, Olev Pihli ja lätlase Janis Klimenkovsi vahel, kõik eelnimetatud võitsid ühe finaalsõidu. Peale punktide kokkulugemist ja tulemuste ülevaatamist oli lõplik paremusjärjestus 1.Olev 2.Janis 3.Ilmar.

Kõige osavõtjaterohkemas sisepõlemismootoriga autode klassis oli tegemist Eesti Meistrivõistluste 1. etapiga. Paraku lõppes 30-minutiline finaalsõit nii mõnelegi autole ja mootorile tehniliste probleemide tõttu enneaegselt, finišivile kõlades oli kõige rohkem ringe kirja saanud Olev Pihl, järgnesid Janis Orlovskis Lätist ja Antero Haljand.

EAMK tänab kõiki osalejaid, abistajaid ja meie toetajaid võistluste läbiviimisel - Doka Eesti (www.doka.com) ja Abiveod OÜ.

Kohtumiseni järgmisel etapil 1. juulil samas kohas, Premia jäähalli parklas.

 
Postitas ollo 11.Jun.2006 16:58
1155 baiti sisus | Kommentaarid (0)
Printerisõbralik versioon | E-mail Uudis

 

           vanemad uudised...
<< Esimene RC asfaldivõistlus 10. juunil Võimalus osaleda näitusel ning võita loosimises! >>
Login
Selle tegevuse sooritamiseks pead olema sisselogitud
Kasutajanimi:
Parool:
Pea mind meeles
Liitu siin
Ununenud Parool

Otsi

Otsi: