uusi Võistlused ja tulemused : RC talvehooaeg avatud
Võistlused ja tulemused Sügise algust tähistaval päeval sai peetud esimene sisevõistlus peale sooja suve, milleks oli EAMK Talvesarja 5. etapp. Rajal olid lisaks "traditsioonilistele" 1:10 rajaautodele ka 1:10 elektribagid, mis demonstreerisid õnnestunud ja vähemõnnestunud õhulende hr. Andres Käveri töökojas värskelt valminud hüpetel. Aplaus hr. "akaverile" aktiivsuse eest!

Stock klassis DTM-10S võitis Tanel Kauna, teine oli Risto Haug, kolmas Aare Kutter. Ingo Kikas võitis kvalifikatsiooni, kuid esimeses finaalis lagunes auto ja järgmistes sõitudes Ingo starti ei tulnud, pani rõhku modified klassile, mida ta esimest korda võistlustel katsetas.
Noorte arvestuse esikolmik oli Aare, Mihkel Karro ja Ingo, B-finaali võitis kõige noorem osaleja Andy Aron, kes tegeleb selle alaga alles suve algusest. Poisis on potentsiaali :)

Modified klassis oli konkurents taas kord väga tihe, kuid vaatamata konkurentide survele võttis stabiilse, kuid aeglase sõiduga võidu Olev Pihl, teine oli Priit Luman, kolmas Tõnis Vesiallik. Oli rõõm näha, et modified klassi uued tegijad (Ingo, Indrek, Ranno) parandasid oma tulemusi päeva jooksul ja mõned neist astuvad varsti "vanadele" saba peale.

Nagu öeldud, pakkusid vaatemängu ka bagisõitjad, kes selgitasid ka omavahelise paremuse. Rajal oli neid seekord kolm, lõppjärjestuseks
Andres Käver, Jaanus Kesküla, Jegor Ljahh. Kui eesmärk on selles, et edaspidi rohkem võistlejaid finišisse jõuab, peab hüpetega vist midagi ette võtma, need nõudsid autode küljest omajagu tükke.

Tulemused täiskomplektina saadaval raadiomudelite tulemuste lehel.

Talvesarja kuues etapp toimub 28. oktoobril sealsamas Saue Gümnaasiumi võimlas, enne seda veel trennipäev 14. oktoobril. Jällegi on rajal ka bagid, osavõtjate olemasolul ka 1:18 mõõtkavas mudelid.


 
Postitas ollo 23.Sep.2007 23:10
1834 baiti sisus | Kommentaarid (0)
Printerisõbralik versioon | E-mail Uudis

 

           vanemad uudised...
<< Suvi 1, Pärnu, ARK (onroad) 2008 Euroopa MV kohad >>
Login
Selle tegevuse sooritamiseks pead olema sisselogitud
Kasutajanimi:
Parool:
Pea mind meeles
Liitu siin
Ununenud Parool

Otsi

Otsi: