uusi Võistlused ja tulemused : RC rajamudelite suvehooaeg läbi
Võistlused ja tulemused
17. augustil toimus Pärnus selle suve viimane RC rajamudelite asfaldivõistlus. Kuues võistlusklassis tuli kokku kohale 35 võistlejat 49 mudeliga ja tegevust rajal jätkus kogu päevaks. Ka suvepealinna ilm soosis meid järjekordselt, taevaluugid avati alles autasustamise ajal.

Standardmootoriga 1:10 touringautode klassis TS-10 võitis Ranno Luuk, teiseks tuli Tanel Kauna, kolmas oli Lauri Laidna. Noortest võitis üldjärjestuses neljas olnud Andy Aron. TS-10 suvise karikasarja kokkuvõttes oli esimene Tanel Kauna, teine Mihkel Karro, kolmas Tõnu Tooming. TS-10 kuni 18-aastaste arvestuses võitis kokkuvõttes Mihkel Karro.

Vabamootoriga 1:10 touringautode klassis TM-10 võitis Priit Luman, kes kindlustas sellega ka sarjavõidu. Teine oli nii vimasel etapil kui ka sarja kokkuvõttes Olev Pihl, kolmas Tanel Kauna.

Nitromootoriga 1:10 touringautode klassis TN-10 oli tegemist viimase Eesti MV etapiga. Sõidu võitis Olev Pihl, teine oli Ranno Luuk, kolmas Mihkel Karro, ka Eesti MV koondtabelis on järjestus sama.Kõige suuremate, 1:5 mõõdus bensiinimootoriga touringautode klassis TS-5 oli see võistlus Eesti Karikasarja 4. etapiks, etapivõidu peale käis tihe rebimine Tõnu Toomingu ja Andrei "Grim Reaper" Säduse vahel, paraku ütles Tõnu mootor mõned minutid enne lõppu töölepingu üles ja Grim Reaper võttis lihtsa võidu. Teiseks tuli Erkki Terras, Tõnu Tooming jäi kolmandaks. Karikasarja kokkuvõttes oli esimene Tõnu Tooming, teine Erkki Terras, kolmas Allan Rosenberg.Lisaklassidena olid kavas kaks lahtist "Open" klassi, väikses ehk "mini-openis", kus sõitsid põhiliselt 1:18 mõõdus autod, võitis Herkki Limmart Märten Heinloo ja Indrek Pajuste ees, suures Open klassis võitis 1:8 rajaautoga sõitnud lätlane Emils Zilnieks 1:8 bagidega liigelnud Lauri Laidna ja Tõnis Lattiku ees.
Pilte võistlustest läbi Guido Saksmani ja Lauri Laidna kaamerasilmade.


Eesti Automudelispordi Klubi tänab veel kord kõiki võistlejaid, abistajaid ja toetajaid ja soovib õnne võitjatele, kohtumiseni tulevastel võistlustel!


 
Postitas ollo 22.Aug.2008 21:40
2306 baiti sisus | Kommentaarid (0)
Printerisõbralik versioon | E-mail Uudis

 

           vanemad uudised...
<< RC Offroad Eesti KV 3. etapp RC Offroad Eesti KV 4. etapi asukoht muutunud! >>
Login
Selle tegevuse sooritamiseks pead olema sisselogitud
Kasutajanimi:
Parool:
Pea mind meeles
Liitu siin
Ununenud Parool

Otsi

Otsi: